A Palo Alto szakértői egy folyamatban lévő hackerkampányra figyelmeztetnek, amely a CVE-2021-40539 kihasználásával már több kritikus ágazatokból származó szervezetet veszélyeztetett, többek között a technológiai, védelmi, egészségügyi, energetikai és oktatási szektorokban.
The post Kritikus szektorokat vettek célba a kiberbűnözők, ezt a sérülékenységet használják ki first appeared on Nemzeti Kibervédelmi Intézet.
A Zimperium zLabs kutatói fedezték fel a dél-koreai felhasználókat célzó kampányt, amely során egy új, kifinomult kémprogrammal, a PhoneSpy nevű káros kóddal fertőzik meg az eszközöket.
The post Androidos kémprogram szedi áldozatait Dél-Koreában first appeared on Nemzeti Kibervédelmi Intézet.