Ransomware támadás érhette a Subway-t
A LockBit ransomware csoport azt állítja, hogy feltörte az amerikai multinacionális gyorsétterem franchise vállalatot, a Subway-t.
The post Ransomware támadás érhette a Subway-t first appeared on Nemzeti Kibervédelmi Intézet.